Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy tablet vételén gondolkodom...

Egy tablet vételén gondolkodom, valami tanács?

Figyelt kérdés

A koleszba szeretném vinni,főleg laptop helyett.

Leginkább windows vagy ios alapút ami lehetőleg árban is baráti. Ha tudtok olyan megbízható boltot pest környékén aki árul használt tableteket az is érdekelne. Ha ismertek olcsó fajta ultrabookot annak is szívesen utána néznék.



2014. szept. 14. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám az ASUS Transformer T100 vagy T200 at. Teljes értékű windows van rajta, azaz olyan mint egy rendes laptop, bármit meg tudsz rajta csinálni. Árban sem vészes szerintem. De mindenféleképpen 64GB osat vegyél, mert a 32-esen kevés helyed marad.
2014. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe a PIPO W1-et, Win8, 64GB, SIM foglalat és árban is nagyon kedvező. Hivatalos boltban itthon is megvásárolható, 115K.

[link]

2014. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megrendeltem az asus transformersbook t100ta-at. Egyelőre nagyon bejön majd meglátom milyen a gyakorlatban.
2014. szept. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!