Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hónapok óta zaklat, én kerülöm...

Hónapok óta zaklat, én kerülöm, kis híján rendőrségi ügy lett belőle. Most viszont együtt kell vele vizsgáznom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legutóbbi exemmel már 3-4 hónapja nem vagyunk együtt, és ő ez alatt nagyon radikális viselkedést mutatott. Egyfolytában inzultál, méghozzá minősíthetetlen stílusban, vagy éppen érzelmileg zsarol, hogy megöli magát, ha nem foglalkozok vele. Már a szüleimet is hívogatta, mióta én nem veszem fel a telefont, és őket boldogította azzal, hogy ők is hibásak lesznek, ha ő meghal, meg hogy egyszer elkap engem, etc. Volt, hogy napokig állt a házunk előtt, és gyakorlatilag folyamatosan csengetett, hogy engedjük be. Facebook-on már 5 profilt csinált, mert mindig letiltom, amiről éppen ír, de ez nem elég neki. Egyszer voltam hajlandó találkozni vele, hogy beszéljük meg, de akkor erőszakos volt.

Viszont úgy nézett ki, hogy el tudom kerülni, és reménykedtem benne, hogy így, idővel majd magához tér. A baj az, hogy egy szakra járunk az egyetemen, és most tudtam meg, hogy egy pótló jellegű vizsgára csak ketten vagyunk feliratkozva. Tudom, hogy ott lenne a teremben tanár, úgyhogy semmit nem tudna csinálni velem, de már a jelenléte is - ezek után -annyira megijeszt és frusztrál. Nem akarom emiatt elcseszni a vizsgát.

Szerintetek mit lehet tenni? A tanár megértené, ha felvázolnám neki a helyzetet? Én abban reménykedek, hogy talán megírhatom a vizsgát egy fogadóórájában/más külön időpontban.



2014. szept. 14. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így mond el a tanárnak biztos megérti !
2014. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!