Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt hogy az...

Nektek milyen volt hogy az általános után egy olyan suliba mentél ahol senkit sem ismertél?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik most mentek giibe hogy milyen volt az a tudat hogy nem a régi barátaiddal mész vissza a suliba hanem ullyakat kell szerezni? Nektek nem hiányoztak?

2014. szept. 15. 15:40
 1/4 anonim válasza:
ullyakat :DD újakat*:D Tee :D Nem kell parázni, mindenesetre ne úgy tekints rá,hogy úristen ,gyilkosok közé megyek! ,de ne is úgy készülj,hogy barátságos szerzetesek közé :D Add magadat. Tudd ,hogy tisztelet adj azoknak, akik megérdemlik, a parasztokat meg vágd tarkón. Tudod , amilyen az adjon, olyan a fogadj isten. De semmi esetre se félj :)
2014. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat akinek baratai voltak az altalanos iskolaban... en szivbol gyuloltem az altalanos iskolamat, a gimnazium maga volt a paradicsom.
2014. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek, én is úgy rühelltem az általánost ahogy volt, de a gimnáziumban (4 éves) volt még májusban gólyatalálkozó, és ne aggódj miatta :) a többiek is így állnk neki, hogy mi lesz ha nem fogadnak el, vagy valami. általában alaptalanul, arra törekedj, hogy ne légy idegesítő! lehetsz humoros, de ne röhejes!! ;) nem lesz nehéz beilleszkedni :)
2014. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves szavakat
2014. szept. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!