Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most én vagyok ennyire hülye?

Most én vagyok ennyire hülye?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriába írjam bocsánat.

Szóval az van, hogy szakítottunk a barátommal. Az anyja meg a nevelőfaterja eddig segítettek mindig kibékülni.

Nekem 2 napja volt egy pánikrohamom(beteg vagyok) amivel kórházba kerültem. Megírtam ugye az anyukájának, hogy kórházban voltam. A nevelőfaterja rámír később h mostmár ellenzi a kapcsolatot mert h én ne zsaroljam érzelmekkel.. De nem is írtam semmi olyat és nem is ez volt a célom... Most én vagyok hülye vagy ő érti férre?


2014. szept. 15. 15:45
 1/2 anonim válasza:
Egyszerűen unja a balhéitokat, ami érthető, gondolod nincs más gondjuk, mint a ti kis hülye műbalhéitok? Beleunt. Pánikroham... Még , ha valami fizikai bajod lenne, akkor neked adnék igazat. Én ezt nemes egyszerűséggel annak tudom be ,hogy nem nőtt még be a fejetek lágya, érnetek, komolyodnotok kell. Feltételezem fiatal vagy... Nekem hazudhatsz, de legalább magadnak ne...
2014. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ne zsaroljam a fiát érzelmekkel*
2014. szept. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!