Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Bob Sinclar videoklipet...

Egobaboca kérdése:

Egy Bob Sinclar videoklipet keresek, de nem biztos hogy ő az előadó. Segít nekem az internet népe?

Figyelt kérdés
Végig fekete fehér a videó, animált és egy "tükör effekttel" van meg spékelve, biztos nem így nevezek, de én nem értek hozzá. Nagyon dallamos kis zene, talán 2007-2008as években ment inkább a rádiókban, bár ebben sem vagyok biztos, akkor nem volt nagy kedvenc, de keresem már egy ideje, Előre is köszönöm a segítséget :)

#videoklip #zene #videó #előadó #bob #Bob Sinclar #Az ufók fogmosási szokásai #a hüvelygomba társadalomra való hatásai #már régóta keresem
2014. szept. 16. 02:05
 1/3 anonim válasza:

Na elmész te a tudod hova.... "a hüvelygomba társadalomra való hatásai" kora reggel ekkora fszságot.

Valami egyéb konkrétum a klipről, a benne történt dolgokról, vagy magáról a zenéről?

2014. szept. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hűvelygomba társadalomra gyakorolt hatása gazdasági. Az élőflórás joghurt és kefír gyártásában kiemelkedő szerepe van. Ezen tejtermékek reklámozásával igen nagy fogyasztást generálnak a tejüzemek.
2014. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok konkrétabbat, régen halottam már, minden amit tudok róla, azt leírtam, a hüvelygombás dolgot pedig viccnek szántam, remélem nem veszi komolyan senki.
2014. okt. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!