Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek a legjobb...

Mit készítsek a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
16. éves lesz, és nagyon jól jönnének valami ötletek, tippek amiket adhatnék neki, amit én készíthetek el vagy egyedi. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :D

2014. szept. 16. 22:30
 1/3 anonim válasza:

En is szeretek egyedi dolgokat adni de ez nem mindig jon ossze ilyenkor sutok egy klassz tortat szepen feldiszitve es veszek melle valami maradandot is.

Egyebkent ezt neked kell tudni pont az benne az egyedi. Vagy csak ihletet meritesz? :D van valamilyen hobbija?

2014. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ötleteket próbálok meríteni..:D tortára én is gondoltam mánr. vettem neki egy parfümöt, amit tudom, hogy szeret, de nem akarom csak azt adni, mert olyan "sivár"...gondoltam rá, hogy mellé előhívattatok egy képet, amin sok közös képünk van összevágva és bekereteztetem, de sajnos az előbb írt, hogy kapott egy olyan hasonlót egyik másik barátnőjétől, szóval tanácstalan maradtam. ezért nagyon várom a további ötleteket. és köszönöm az eddigit! :) nem, nincs hobbija sajnos, kis kora óta röpizett, de pont most hagyta abba egy hónapja
2014. szept. 17. 00:57
 3/3 anonim válasza:

Lehet kapni sutheto gyurmat ha ugygondolod hogy jo a kezugyesseged ilyesmire akkor esetleg egy szep karkoto vagy nyaklanc medalt keszithetsz, kell hozza meg egy lanc es persze karika amivel rafuzod

kreativ boltokban alltalaban kaphato

2014. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!