Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos valaki hallott már róla?!

Fontos valaki hallott már róla?!

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, ma felhívta egy állítólagos barátnőm 10-óra körül a nagymamámat, hogy az unokáját(engem) elraboltak és zokogott a telefonba(én közbe dolgoztam) és 800ezer forintot kérnek a mamámtól vagy különben megölnek engem

Amikor kért engem a telefonhoz az lett mondva,hogy idegösszeomlást kaptam és nem tudok beszélni

Szerencsére a nagymamám nem dőlt be és mondta,hogy akkor megy a rendőrségre és jelenti, erre azonnal lerakta a csaj

Sajnos a rendőrség körberöhögte a nagymamámat, ő pedig összeesett a sokktól és most kórházban van, a kérdésem az lenne,hogy ilyen vagy hasonló eset megtörtént már mással?!

Koleganőm mondta,hogy vele hasonló történt, csak az rémít meg,hogy az egész családomat felsorolta az illető lány...

Előre is köszönöm ha valaki ír valami bíztatót mert nem merek kimenni a lakásból amióta hazajöttem.


2014. szept. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Terjedőben lévő pénzszerzési mód.
2014. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen átverés bőven. Nyugodtan menj bárhova, Ez nem jött be nekik. Próbálkoznak másokkal. Ügyes a nagyid, kár, hogy megviselte őt ez az eset.
2014. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, csinálnak ma ilyeneket.

Az adatokat te magad adod meg hozzá a Frászbúkon.

A rendőrség meg... nem tudni, mit csinál közben.

2014. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fent a facebookon, szóval onnan nehezen szerezhettek meg rólam bármit is,

Utána olvastam a neten valóban nagyon sok ilyet eset van...borzalmas hova jut ez a világ

2014. szept. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!