Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesztoszeteron tabletta...

Tesztoszeteron tabletta szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
16,5 éves vagyok és sehol nem szőrösödök nagyon. Fanszőrzet természetesen van, de láb, mellkas, hasamon semmi. Arcomon meg pláne. Összes haveromnak van arcszőrzete és rettenetesen idegesít, hogy nekem nincs. (légyszí ne írjatok olyat, hogy "majd lesz ne aggódj") Azt mondták, hogy kevés a tesztoszteron szintem. 175 cm vagyok és 85 kg. Tehát kicsit túlsúlyos. Most kőkeményen elhatároztam, hogy leadok 25-30 kg-ot. Futással diétával, súlyzózással. Ha sport mellett szedem ezeket a tesztoszteron tablettákat, elindul az arcomon a szőrnövekedés? Próbáltam már ricinusolajat, már 3 éve borotválom a pelyheket, de semmi. Ezeknek a tablettáknak milyen mellékhatásai vannak? Ha ilyen BIO tesztoszteron tabikat veszek, ami nyilván drágabb, azok kevésbé egészségtelenek? Ebből lehetnek gondok a későbbiekbe? Vagy a BIO-tól egyáltalán nem? Melyik márkát ajánlanátok?

2014. szept. 18. 00:00
 1/2 A kérdező kommentje:
**Tesztoszteron** bocs, elírtam
2014. szept. 18. 00:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt a rohadt ricinusolajat felejtsd el, rengetegen használják azt hajnövesztésre, és az úgy hat, hogy a tesztoszteron helyébe lép a hajhagymák sejtjeiben, vagyis az is erősen szteroid hatású. És pont, hogy az ellenkezőjét váltod ki vele!!!

De még ha tesztoszteront szednél is, attól sem nőne jobban a szakállad, ez ugyanis genetika, mindenkinek másképp reagál a hormonokra a szervezete, van, aki megkopaszodik tőle, van, aki nem, van, akinek nő a szakálla tőle, van, akinek nem.

Ráadásul belenyúlnál a hormonháztartásodba is, és utána kellene már életed végéig tesztoszteront szedned, hogy ne érezd magad rosszul!

Csak sportolj, mozogj, és várj, inkább örülj neki, hogy nem nő, mert rohadt idegesítő 3 naponta vagy fél órát vacakolnia fürdőszobában vele.

2014. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!