Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valami baja a körmömnek?

Lesz valami baja a körmömnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy úgy ragasztanék rá gyöngyöt hogy folyékony ragasztóval. Lehet nem jó ötlet? Vagy esetleg valaki csinálta már így? Lehet hogy tönkreteszi a ragasztó a körmöm?

2014. szept. 18. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Potom pénzért lehet műköröm ragasztót kapni, de szerintem egy kis gyöngy felrakásához a pillanatragasztó is elég, ha az van kéznél. Semmi baja nem lesz tőle, nyilván nem kened be vele az egész körmöd, csak oda pöttyintesz, ahova a gyöngy kerül. Előtte vigyél fel egy átlátszó lakkréteget. De ha amúgy is lakkozás fölé akartad, akkor még az sem szükséges. Ha olyan díszt szeretnél rátenni a körmödre, aminek lapos az alja, tehát kimondottan körömre szánt flitter, akkor még ragasztó sem szükséges, mert kilakkozod a körmödet és a friss lakkba belehelyezed. Ha megszáradt, akkor húzz rá átlátszó réteget az egészre.
2014. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csakhogy pont ez volt a baj hogy ha csak ráhúztam egy réteget akkor gyorsan leesett.
2014. szept. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!