Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sátánizmusról?

Mit gondoltok a sátánizmusról?

Figyelt kérdés

Itt ne az állat/ember áldozatok bemutató szektákra gondoljatok, a sátáizmus ezt tiltja. Azok úgymond, az az "áll"sátnisták. Akinek van türelme és kedve a : Joy of satan oldalra is rákereshet illetve a lavey sátánizmusra. Én sok dolgukban egyet értek, ettől függetlenül nem vagyok sátánista. Arra lennék kíváncsi, ti mit gondoltok a sátánról,sátánizmusról,sátánistákról, esetleg kereszténységről?

A joy of satan magyarosításán rengeteg érdekes dolgokról olvashattok, nekem is az változtatott a szemléletemen iletve a lavey sátánizmus.



2014. szept. 19. 17:15
 1/2 anonim válasza:

Szerintem is sok igazság van benne, a meditációkat én is kipróbáltam, és tényleg müködtek...

A kereszténységet évekig magasztalták az egekig, és a sátánizmus ezzel ellentétben rámutat az igazságra, de nem csak a kereszténységgel kapcsolatban. nekem pl sok dolog tisztább azóta, mióta tanulmányozom.

De nem csak a JoS-on vannak hasznos infók.

Olvasd át az Eridut is [link] meg nézd meg az általuk bejelölt hasznos oldalakat (bár onnan csak Nigel blogja meg az Elysium érdemel külön dicséretet, ill.a kereszténység leleplezése)

2014. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok vallásos, de ha választanom kellene, egyértelműen sátánista lennék és nem keresztény. Nekem még a wicca is szimpatikus, igaz az nem kifejezetten vallás.
2014. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!