Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. osztályos tanuló vagyok és...

Smoker21 kérdése:

8. osztályos tanuló vagyok és rendőr szeretnék lenni mi tévő legyek mehet most egyből a rendőr képző iskolába ha igen akkor milyenbe mehetek? Valaki léccives segítsen!

Figyelt kérdés
Vagy ha valaki tud konkrét iskolát mondani nekem az is jó csak írjon le mindent kommentbe !!
2014. szept. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs olyan középiskola, ami rendőri végzettséget ad. Olyanba tudsz menni, ahol rendészeti ismereteket tanítanak, vagyis lényegében az alapokra készít fel. Érettségi után jelentkezhetsz rendészeti szakközépiskolába vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára, és ha ezek valamelyikét elvégzed, akkor rendőrként munkába is állítanak.
2014. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!