Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nem tudnám beérni egy...

Csak én nem tudnám beérni egy átlagos élettel?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik a kérdés. De nem akarom hogy meghaljak aztán 20-30 év múlva el legyek felejtve, és nem akarom hogy teljesen haszontalan legyen az egész. Űrhajós akarok lenni vagy neves kutató, esetleg mindkettő, felfedezni valamit, amivel "benne leszek a töri könyvbe". Azért is hogy ne felejtsenek el, azért is hogy legyenek akik felnéznek rám, azért is hogy valamit hozzátegyek az emberiség tudásához, azért is mert bizonyítani akarok, és azért is mert tetszene.

Nem értem, hogyan akarhat valaki átlagos életet, de a többség nyilván erre a sorsra jut, másképp nem lenne olyan hogy átlag.

Amin a legtöbben meglepődnek, hogy kb 8-10 évesen (most 14 vagyok) is így gondolkodtam, miközben a kortársaim énekesek, sportolók, zenészek és modellek akartak lenni.


2014. szept. 20. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!