Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem az...

Szerintetek lenne esélyem az Arany János Tehetséggondozó Programban (AJTP)?

Figyelt kérdés

Tavaj(7.) év végén 4.1 volt az átlagom és szerintem idén félévkor is sikerül ez az átlag vagy még jobb. Azt hallotam, hogy gyermekvédelmi is kell, azzal nincs is gond mert gyermekvédelmisek vagyunk.


Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy a kaposvári Táncsics Gimnáziumba ilyen átlaggal lenne-e esélyem.



2014. szept. 21. 11:57
 1/3 anonim válasza:
0%
Szerintem ne akarj oda menni ott egy normális ember sincs...az összes csak azért megy mert egy csomó dolog ingyen van a fele nike cipőbe mászkál mindennap új táskával iphonnal a nagy rászorulók viszik őket ingyen síelni aztán sírnak hogy nem akarnak más meg fizetni is de nem mehet és ráadásul az egész televan c*gányokkal már bocs
2014. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem mindenhol ilyen, ahogy az előttem szóló írja!

Egy életre szóló élményeket ad(hat)!

A nyíregyházi Zrínyiben pl. jó!

2015. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocsi,hogy most írok DE!az első válaszolónak csak annyit üzennék,hogy ne csak a külsőségeket nézze,kb. 2-3 embernek ha van iphoneja,és hagyja már abba a fukarkodást!

A suli nagyon jó,ajánlom mindenkinek !

2015. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!