Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Starityn miert van egy csomo...

Starityn miert van egy csomo embernek ennyi szavazata?

Figyelt kérdés
peldaul elodynak ezren felüld van, vandinak 400on felul, riri17nek majdnem hatszaz, barbiefannak 500on felul, nekem meg alig van 10 :( ez miert van? :((

#riri 17 #babriefan
2014. szept. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt a ririt vagykit ismerem, háát az olyan nagyképűegybeképzeltegoistaribi, hogy ilyet még nem láttál. Csak tudnám mire. Sztárnak hiszi magát, meg mindenkinél mencibbnek. Amúgy tök ari barátai vannak, meg néha ő is az, de akkorsem bírom. :c Plusz nem is vicces, és télleg naon uncsi csaj. De az a faszi a profilképén az jólnézki..
2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Csinálnak maguknak. Csinál egy mail címet, beregizik (de nem igazolja vissza a mailon) utána törli a profilt és ezt sokszor. Elody pl. üzenetben mindenkinek ír, hogy szia szavaztam megoldható, hogy visszaszavazol!
2014. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jesszus most kaptam ezt a linket és elküldtem egy-két illetékes személynek..lol xd szinte mindegyikük a barátom és egyik sem igaz, amiket írtok ;)
2014. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Elly mik ki nem derülnek rólad :DDD
2014. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
26%
NEKteK KOMOLYAN NINCS JOBB DOLGOTOK?! Szidtok itt sokakat, csak mert nektek nincs jó stílusutok! GYŰJTÖGETÉSSEL ÚgysEM LEHET ENNYI SZAVAZATOT SZEREZNI!!Azért kapták mert jó a profiljuk és a kommentjeik,kész, törődjetek bele!Egyébként Elody az én nővérem ti nagyeszűcskék akinek több felhasználója van az maximum én vagyok,de ezek privát okok és ne érdekeljenek mert a barátaim miatt vannak!De ez már tisztázva lett nem egyszer az ottani tagokkal is, teljesen felesleges erről dumálni,nincs több Elody csak egy!És honnan tudtok ti olyanokat, hogy ki beképzelt, meg rossz arc?Egyre rosszabb a Starity!Főleg, hogy az oldalon kívül is ilyenekről vitáztok.Én nem ismerlek titeket meg gőzöm sincs kik lehettek de szerintem mindenki szavazgatott már erre arra meg ilyenek.A felsoroltakat meg ne bántsátok mert szerintem jópofácska emberek,bár én nem ismerem személyesen őket!
2014. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Netti magadra szavazgatsz? Ejnye :DDD
2014. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
87%

Most komolyan úgy ítéltek meg embereket, hogy mennyi szavazatuk van? Szánalmasak vagytok. Az nem jut eszetekbe, hogy ezek az emberek nem 1 hónapja tagjai az oldalnak, hanem több éve? Jómagam 4 éve vagyok fent az oldalon, 3 éve ugyanazon a neven (neem nincs több profilom, név miatt töröltem anno), és azért ilyenkor már letesz az ember sok mindent az asztalra, tisztelik, keresik az embert. Az idősödő tagokat többen is nézik, többen szavaznak.

A felsorolt emberek közül riri17 a barátom (igen ő mutatta ezt nekem és szerencsére csak röhög rajtatok), és tudom, hogy rohadtul nincs igazatok. Régóta tag és nagyon nem nagyképű. Ő is és Vandi is nagyon értékes emberek, megérdemlik a szavazataikat.

Engem picit felháborít az a fene nagy írigykedésetek, ilyen hátuk mögöttes módon. Büszkék lehettek magatokra, gratula nektek ;)

2014. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát én nem hiszlek el titeket. Ahhoz, hogy megbecsüljenek, tennetwk kell valamit mert nem fog a szavazat az öletekbe pottyanni! drfan voltam...
2014. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%
Atyám, de okosak itt valakik. Nem tudok hogy van pofád a szádra venni ezeket az embereket, akik talán a legtöbbet tették az oldalért a moderátorokon kívül. Ők normális emberek, TUDNAK ÍRNI, nem úgy, mint te, kedves kérdező, tesznek, hogy jobb legyen az oldal. Majd ha te is képes leszel ezt nyújtani, neked is lesz ennyi szavazatod, addik meg pofa be, már bocsánat.
2014. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na az ezren felüli szavazat elég gyanús...a többi nem,de az nagyon...:D
2015. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!