Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, most kezdtem a 11. évfolyamot. 17 éves vagyok. Mind minden iskolában, mindig megvannak az emberek (gyerekek), akiket valami miatt mindig piszkálnak. Én is közéjük tartozom. Engem mindig azzal piszkálnak, hogy lányos vagyok, homokos, meleg (b**i) és ehhez hasonló jelzőkkel illetnek engem. Az okát nem értem, mert szerintem nem vagyok lányos. Azt hozzá tenném, hogy 2-en vagyunk fiúk az osztályban, és 22 lány van. Ez talán közrejátszhat? De a kérdésem inkább az, hogy mit tegyek ez ellen? Hogy akadályozzam meg, hogy piszkáljanak? Ha balhékba keveredek, akkor mindig ezt vágják a fejemhez, mert tudják, hogy ezzel nagyon megbánthatnak. Én nem vagyok az a nagyon agresszív típusú ember, de ha nagyon felidegesítenek, akkor mint a legtöbb embernél, nálam is elgurul a gyógyszer. Végül is, hogy tudnám elfojtani ezt a piszkálódást? Álljak "bosszút" ? Hogy lépjek fel ez ellen? Még azt a végére hozzátenné, hogy a tag, aki piszkál az egy évvel felettem jár, azaz 12.-be, és sohasem látom, hogy nála idősebb emberekkel kekeckedne -e. Csak a nála kisebb, fiatalabbakkal kezd ki ilyen módon.


Köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 23. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele hagyni kell had élvezze,úgy is okosabb vagy,de ha nagyon fáj neked akkor te is vágj hozzá valamit vagy valami okosat mondasz neki mint pl. okos enged szamár szenved stb. tudom nem nagyon segítettem de azért írd le hogy mi történt vagy nem tudom :D
2014. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megfogadom a tanácsodat! Ide írok majd, vagy üzenetben, ha volot valami!
2014. szept. 23. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!