Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a francia...

Purkalt Tamás kérdése:

Hogy hívják azt a francia férfi énekest akinek ilyen agyondohányzott rekettes mély hangja van?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra készülünk és bécsi keringőhöz keresünk zenét, én 8-ban is táncoltam a fent említett férfi egyik számára de már elfelejtettem az énekes nevét és a szám címét is és azt keresem már 2 napja de nem találom sehol...ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!

2014. szept. 23. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Yves Montand?
2014. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Serge Gainsbourg ?
2014. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem :/ ő fiatalabb csávó sztem most lehet olyan 45 éves és még arra emlékszem, hogy a zene klippjében egy szerelmes pár volt
2014. szept. 23. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ők, Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus


Serge Gainsbourg , neki van olyan rekedt hangja, és mindig dohányzik. És mindig olyan rendezetlen, szőrös, agyon gyötört fizimiskája van.


Yves Montand - Les Feuilles Mortes


neki nagyon szép hangja van, egyáltalán nem rekedt a hangja. Imádom őt.

Les Feuilles Mortes_Yves Montand à l´Olympia


https://www.youtube.com/watch?v=kLlBOmDpn1s

Imádom;))


https://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA

2014. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Szia kérdező !

Nem :/ ő fiatalabb csávó sztem most lehet olyan 45 éves és még arra emlékszem, hogy a zene klippjében egy szerelmes pár volt"


Repp féle énekre gondolsz? Olyan mostani, nem régi énekes?

Legalább egy szót írnál, akkor talán könnyebb lenne rátalálni.

2014. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
fehér bőrű, vagy színes?
2014. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


"Szalagavatóra készülünk és bécsi keringőhöz keresünk zenét, én 8-ban is táncoltam a fent említett férfi egyik számára"


Nézz körül a szalagavatósok bálján, hátha mosok is az általad keresett énekes hangjára táncoltak.

Youtube. írd be a keresőbe. szalagavatóbál

2014. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én 8-ban is táncoltam a fent említett férfi"


8-dik ban is ennek az énekesnek a dalára táncoltál, és már elfelejtetted.? Miért, hány éves vagy 70, mert az emlékezetes dolgokat azokat nem szoktuk csak úgy hipphopp elfelejteni.

Ha pedig idős vagy akkor meg azért kellene emlékezni tudod "azok a szép felejthetetlen napok" ;)

ha adsz egy kis segítséget, támaszt legalább egy szót,hogy néz ki az énekes, barna, fekete, szőke hajú, a bőre színe, fehér, fekete, hisz oly sok fekete bőrű is énekel franci dalt, a keresett francia férfi esetleg nem franciául, hanem más nyelven énekelt? v milyen pörgős, v romantikus dal.

Végül is a keringőknek olyan közepes ritmusa van.

2014. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Asszem barna haj...fehér bőrű és lassabb szám volt...de tényleg foggalmam sincs már h mi volt az :/
2014. szept. 24. 22:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Ő lenne? Neki is rekedtes a hangja és fiatal, v is középkorú.

Ő rá gondoltál?

Garou - Je suis le même


http://www.youtube.com/watch?v=LggsOM5nT00&list=PL7MFx2dJXCd..

2014. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!