Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan érhetem el,...

Facebookon hogyan érhetem el, ha egy személy nem ismerősöm, hogy az üzenetemet ne az egyéb mappába kapja, hanem a bejövőbe?

Figyelt kérdés
Valójában ismerem a személyt de bizonyos okokból nem jelölöm be, viszont fontos lenne hogy elolvassa az üzenetet. Hallottam, hogy nagyobb az esélyem ha van több közös ismerősünk, így összehoztam hogy legyen 14 közös ismerős, valamint lájkoltam oldalakat amiket ő is. Így van esélyem? Mit tehetnék még?
2014. szept. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. A facebook jelenlegi rendszere mindenkeppen az 'Egyeb' mappaba dobja be az ismeretlenek leveleit, pont a spammeles, zaklatas elkerulesere (na meg azert, hogy hatha lesz olyan marha aki fizet az 'elsobbsegi' kezbesitesert).
2014. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejelölték ismerősnek, aztan ha elolvasta a levelet, töröld. Ennyi.
2014. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem hogy működik,mert nekem a multkor irt egy isneretlen személy akivel volt 1 közös ismerős,és a rendes üzenetek közé kaptam a levelét
2014. szept. 24. 11:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Én még fizetnék is érte de arra meg nem jöttem rá hogy kell
2014. szept. 24. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Néha nekem is a sima mappába jön.

Mikor küldöd az üzenetet, az ablak aljában van valahol kisebb betűkkel, hogy közvetlenül a bejövő mappába küldés, valahogy máshogy megfogalmazva. Talán 95 ft, ha jól emlékszem.

2014. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!