Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jelentkezzek a Tescoba...

Hogyan jelentkezzek a Tescoba árufeltöltőnek? Nem diákmunkára gondolok.

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek :D nem egy linket vártam...
2014. szept. 25. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit?
2014. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy veszed a fáradtságot és leírod...egy linket nem nagy cucc küldeni. De bízom benne lesz olyan aki tényleg segítene ebben.
2014. szept. 25. 21:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Azta... nem semmi milyen kényelmes vagy.

De ma jó napom van ;)


Megnyitod a fenti linket. Kiválasztod a területi egységet (=hol szeretnél dolgozni). Feldobja hogy abban a megyében milyen álláslehetőségek vannak. Rákattintasz a számodra megfelelőre. Elolvasod a követelményeket, ha úgy érzed megfelesz, rákattintasz a jelentkezés gombra. 2 lehetőséget ad: ha már regisztráltál, akkor e-mail cím plusz jelszó megadásával jelentkezel, ha még nem, akkor a személyes adataidat elkéri a rendszer, és ha megvan, szintén jelentkezel. Aztán várod türelmesen hogy értesítsenek.


Sok szerencsét.

2014. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor most kicsit bővebben megfogalmazom mi a problémám. :) Tehát tudom hogy keresnek ilyen pozícióba munkatársat viszont az oldalon amit küldtél nincs fent hogy valóban így lenne. Ismerem az oldalt és gyakran figyelem is. Ezért tettem fel itt ezt a kérdést. Köszönöm hogy segíteni akartál de sajnos ismerem az oldalt. :D Arra voltam kíváncsi hogy személyesen lehet-e és ha igen akkor hogyan? :D
2014. szept. 26. 12:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi ebből a tanulság? Írd le konkrétan, mit akarsz tudni, ne várj gondolatolvasást a válaszolóktól.


Amúgy ezesetben én a helyedben bebattyognék az önéletrajzommal az adott áruházba, és átadnám a HR-esnek ha van, vagy az ügyeletes vezetőnek.

2014. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem fogad elnegy áruház semnönéletrajzokat, nem is tudnának felvenni, ha a központi rendserben nem szerepelsz.


Vagy rosszul tudod vagy csak belsős a hirdetés.

2014. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A link teljesen jó, Én a héten jelentkeztem és fel is vettek éjszakásnak.. :D Pontosan úgy kell csinálni, ahogy fentebb irták! Sok szerencsét!
2014. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a link jó csak azt nem tudom hogy lehetséges-e hogy tényleg van álláslehetőség ha nincs fent az oldalon. :\
2014. szept. 27. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!