Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ask. Fm mennyire megbízható?

Az ask. Fm mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Mármint , hogy tényleg névtelenül tudok kérdezni , és nem tudják , hogy én vagyok-e az :"D

2014. szept. 25. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés jellegéből nem derül ki, nem fogják tudni hogy ki kérdezte. A felhasználóknak semmilyen adat nem érhető el az anonim kérdéseknél.


Annyira megbízható mint minden normális hivatalos oldal. Betartják a felhasználási feltételeket és adatvédelmi szabályzatot, különben megbüntetik őket. Ha azt mondják hogy anonim maradsz, akkor anonim maradsz.

2014. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én hallottam hogy le lehet "nyomozni" az IP címet, és hogy ki írta(ugye névtelenül), de szerintem ehhez valami program kell, amit nem sok mindenkinek van kedve letöltögetni, úgyhogy megbízható. De azért érdemes többször átnézned hogy tényleg elrejti-e a neved , ha névtelenül írsz. :D
2014. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!