Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az AION pin...

Ölbei Brigitta kérdése:

Mit csináljak ha az AION pin kódot kér és bármit írok be, nem jó?

Figyelt kérdés
Amikor megcsináltam a karimat addig még jó volt, de bele akartam lépni, hogy elkezdjem a játékot, de amikor a pint kérte bármit írtam be nem volt jó.

2014. szept. 27. 09:44
 1/1 anonim válasza:
Mikor megcsinálod a legelső karid, akkor kéri hogy add meg a pin kódot, amit majd használni fogsz. Ezt kétszer kell beírnod, mint mikor egy jelzót adsz meg. Nem árt felírni valahova. Utánna, ha elindítod a karid, akkor kéri majd ezt a pin kódot. Ennyi a történet. Ha elfelejtetted, akkor legjobb lesz törölni a karid és újra kezdeni, ha nem akarsz napokat várni a supportra, de lehet hogy másnak van jobb megoldása is. Ha meg sokszor rossz kódot adsz meg, akkor azt hiszem zárolja a karaktert, vagy valami ilyesmi lesz.
2014. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!