Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hi all! Ezt a kérdést csak az...

Hi all! Ezt a kérdést csak az olvassa tovább akinek van kedve regényt olvasni és nyitott, nem balhézó egyéniség. (? )

Figyelt kérdés
Na szóval. Hogyan tudnék rap alaphoz hozzájutni? Nézelődtem YouTube-on de ott még a fizetős alapok is max arra jók, hogy a seggem töröljem ki vele. Ezekkel a "beat maker" programokkal nem tudok jól bánni több 10 ezer forintom nincs, hogy fogadni tudjak egy embert aki ért ehez és több száz ezrem/millióm, hogy stúdiót is biztosítsak neki. Mégis hogyan tudnék hozzájutni ingyen vagy max pár száz forintból egy saját alaphoz?

2014. szept. 27. 11:04
 1/5 anonim válasza:

Sound CLoud, ott vannak ingyenes alapok, google


Free hip hop /rap beats, és tuti találsz.

2014. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ez s ound cloud nem tudom hogy ilyen online valami vagy program de a cloudból onlinenak tippelem a google-ba meg keresgéltem de az jóformán mind egy youtube linkre visznek tovább
2014. szept. 28. 21:01
 3/5 anonim válasza:
Online, ez egy oldal, egyébként vannak feltörekvő studiosok, akik szerintem ingyen is dobnak össze alapokat, nálunk is vannak sokan mondjuk én BP mellett lakom, studioval mindennel segítenek, csak találni kell.
2014. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD hát ahol én lakok ott jóformán semmilyet nem találok nem hogy profit vagy feltörekvőt jóformán egyikből sincs :D
2014. szept. 29. 05:48
 5/5 A kérdező kommentje:
ráadásul itt amúgy is olyanok az emberek hogyha lenne is akkor is jól le kéne perkálnom meg tövig benyalnom, hogy megcsinálja mert ha fizetek érte akkor is tövig kell nyaljak mert milyen rendes hogy megcsinálta :D nem tudom hogy máshol hol megy én igazából azt hittem az egész ország ilyen fukar :D de akkor vannak még rendes/normális emberek
2014. szept. 29. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!