Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet a Józsefvárosi piacon...

Lehet a Józsefvárosi piacon Viperát kapni? (LENT)

Figyelt kérdés

A viperával kapcsolatos jogszabálynak utánnanéztem és az állt benne , hogy M.O.-n vásárolni lehet ám viselége szigorú szabály sértés ergo megvásárolhatom . . .

Köszönöm aki segített !

Illetve milyen árusoknál érdemes keresni ?



2014. szept. 27. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nincs józsefvárosi piac.
2014. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nincs józsefvárosi piac, de ott amúgy is csak vacak kínai viperákat árultak, ami gyak. használhatatlan.

Én sorszámozott, edzett acél ESP-t vettem 12000 Ft-ért.

Itt érdemes nézelődni:

[link]

2014. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találhatsz ott. Én Pécsen lakom, itt is a vásárban egy árusnál sincs ki rakva mert nem szabadna árulniuk, de ennek ellenére több késesnél is volt mikor rákérdeztem. Csak az áruk 1200-3000Ft volt, és még a 3 ezres is egy halom szar volt, ezért inkább egy 21-es ESP-t vettem 12 ezerért.
2014. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kínai piacon kaphatóak közül mindegyik felejtős !!

Itt van, hogy miért:

[link]


Az edzett ESP a legjobb. Azzal szétverhetsz egy Ytong-tömböt, vagy húzódkodzhatsz rajta, azt is kibítja.. :-)

2014. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!