Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Seítetek a németbe? A kérdések...

Paulina12 kérdése:

Seítetek a németbe? A kérdések lent. ;)

Figyelt kérdés

Az első feladat, hogy ki kell pótolni a szavakat a mondatokból. (A kipótolandó szót pontokkal jelölöm):

1. .... d.... Fünf in Mathe!

2. Dabei war er so sehr ... ... (itt két szót kell kipotólni) und ich ... ... (itt is bár én ide beírtam de nem biztos, hogy jó: ezt írtam be: in sich) verliebt.

3. ... d.. Party am Samstag!


A következő feladat, az hogy három válasz közül kikell választani, hogy mi az az egy szó amit bekell pótolni egy mondatba:

1. Die Studentinnen diskutieren ... die neueste Mode.

a, - b, über c, auf d, für


2. Claudia hat die Fähigkeit ... dem Zeichnen.

a, für b, - c, mit d, zu


3. Die Geschwister streiten sich ... die Legosteine.

a, auf b, an c, vom d, über


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon-nagyon fontos lenne!! :) Kérlek titeket csak azok válaszoljanak akik tényleg jók németből. ;) Jaaa és még azt is szeretném kérni, hogy akinek negatív véleménye van erről, az ne válaszoljon. KÖSZÖNÖM! :)



2014. szept. 27. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

az első feladatot nem értem rendesen hogy végülis milyen szavakat kell beírogatni, de amit beírtál az nem jó mivel én vagyok az alany így nem lehet sich, az mich lesz

a másodikat tudom:

1.b

2.d

3.d


UI.: tudom hogy későn válaszolok, de azért válaszolok

2014. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ!! :)
2014. okt. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!