Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsééég! Rejtő Jenő pályáza...

Segítsééég! Rejtő Jenő pályázatra kell rajzolni képregényt, de nem olvastam még egy művét sem. Valaki röviden tömören leírná valamelyiket? Kérem szépen.

Figyelt kérdés
Szorít az idő sajnos, tegnap tudtam meg, hogy lehet jelentkezni és most gőzerővel nézegetem, hogy melyikből tudnék 4 oldalas képregényt alkotni, de ahhoz el kellene olvasnom az összes művét kb, hogy jól tudjak szelektálni. Szóval segítségre lenne szükségem, miből tudjak alkotni. És ha netán tán valaki nagy Rejtő rajongó és sokat olvasott tőle akkor esetleg, ha van olyan műve ami mese, fantasy és ilyesmi műfaj akkor annak a címét írja le. :) Nagyon nagyon köszönöm előre annak aki ír

2014. szept. 28. 20:51
 1/1 anonim válasza:

Szia :)

Tudtommal Rejtő nem írt fantasyt, csak kalandregényt meg ilyesmit.

Szerintem ha négy oldalas képregényt akarsz írni akkor a legegyszerűbb ha a kisregényeiből válogatsz(pl.: Víkend a pokolban, Egy úr a pokolban is úr stb.)

ha pedig nem jön az ihlet akkor érdemes átnézni Korcsmáros Pál képregényeit.

Remélem tudtam segíteni.

2014. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!