Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanár vagy igazgató megbünteth...

Tanár vagy igazgató megbüntethet a dohányzásért valakit az iskolán belül (pénz)? Többi alul

Figyelt kérdés
Milyen jogi, nem jogi lépeseket lehet tenni, hogy legyen wc papír, kilincs a wc ajtókon, ne legyen telehugyozva, szarva, tehát normális körülmények között lehessen használni a mellékhelységeket,egyáltalán van olyan oldal/irat stb ahol ezeket részletezik valamilyen formában, hogy tisztában legyek mit tehetek meg én,s ők?

2014. szept. 29. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tehát cigiztél, lebuktál és most vissza akarsz vágni


- a cigizésnél ha az iskola nem lép, akkor az ÁNTSZ az iskolát illetve a vezetőt vágja meg alaposan (1 misi is lehet)

- kevés olyan iskolát láttam, ahol az igazgató, vagy a tanárok hugyozták, szarták tele a wc-t, szedték le a kilincset, stb ... rossz helyen keresgélsz, próbáld a társaidat megnevelni

2014. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,én nem dohányzom.
2014. szept. 29. 11:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem erre megy ki a játék nem értem az alaptalan feltételezgetéseket..ha valaki tud valami oldalt vagy valamit ezzel kapcsolatban az szóljon légyszíves.
2014. szept. 29. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:

ANTSZ előírások vannak, a mellékhelyiségek felszereltségére.

Viszont az általad leírtak mind a diákok által okozott "kultúrált" viselkedés következményei.

Mégis...ha egy őrt állítana az iskola a mosdókhoz, lehet, te volnál a legjobban felháborodva, hogy korlátoznak a mosdóhasználatban.

Pedig egy hónapra megtenném mindenhol. És ellenőrzés mindenki után. Aki pedig nem megfelelően használja, lehet megfogni a tisztítószereket és rendet tenni maga után.

2014. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem a diákok szedték ki a kilincseket az iskola összes budijában az ajtókból,így lettek megvásárolva,minek az? így ócsóbb' je
2014. szept. 29. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt, hogy így vették volna. De jó, így vették. OK.


Linkelnél olyan szaniterboltokat, ahol szarosan kínálják a vécécsészéket?

2014. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó,jó :D költői túlzás volt,de látom a lényeg nem igazán jött le. Itt senkinek nem ki*aszásáról volt szó,hanem ahol az alapvető emberi,higiéniai,stb jogok vannak felsorolva. Egyébként biztos lehet szarosan kérni,ha többet fizetsz érte :)
2014. szept. 29. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!