Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fine dinning utan recepciosnak...

Fine dinning utan recepciosnak menni Londonban mennyire lehetseges (lent)?

Figyelt kérdés

Tobb eve mar , hogy magasszintu vendeglatasban dolgozom a bankszferaban Londonban. Most ugy erzem egy ideje, hogy nincs tobb bennem ezen a teruleten ideje valtani es , kicsit masabb talan mondhatom azt hogy noiesebb munkat csinalni. Ez a recepsios munkakor lenne amit ugy erzem be tudnek tolteni, de megis vannak ketelyeim azzal kapcsolatban , mennyire van esely arra, hogy valoban kepes legyek adoptalni mindent(szakmamat tekintve vendeglatos vagyok es kereskedo) Szoval par meglatast vagy eppen segitseget, jo gondalatokat vagy eppen igazi tapasztalatokat varnek...

Mar be is adtam a jelentkezesemet sok helyre ma es csak varakozo uzemmodban vagyok a munka mellett



#munka london recepcios
2014. szept. 29. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!