Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek olx-en, buta voltam....

Átvertek olx-en, buta voltam. Semmire nem reagál az illető és az ország másik végében lakik. Mit tanácsoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Olx-en vásároltam egy csomag lego-t kisfiamnak. Jó áron volt, így belevágtam. Megegyeztünk, hogy a felét utalom (7.000 Ft), a másik felét postán küldöm, mert nem volt több pénz a számlámon. Nagyon szégyellem, hogy ennyire hülye voltam... Miután utaltam, nem jelentkezett, ezért a másik felét nem adtam fel. Megírtam neki 5 nap után, hogy ha nem kapom vissza a pénzt, akkor feljelentem. Erre sem reagált. :( Ilyenkor fel tudom jelenteni? Van értelme? Hogyan működik ez?

Köszönöm előre is!


2014. szept. 29. 13:42
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Adj neki még egy esélyt, hátha csak történt vele valami, mondjuk kórházba került..

Pár nap múlva írj neki, hogy küldje a legót utánvéttel és természetesen csak a fennmaradó összeggel tartozol érte.


Ha nincs előrelépés, azaz nem jelentkezik, vagy nem küldi a legot, akkor fel tudod jelenteni. A számlaszám alapján, amire a pénzt utaltad. A bank tudja, hogy ki a számlaszám tulajdonosa..


Én várnék még 3-4 napot, közben írnék neki, ha nem reagál, feljelenteném.

2014. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!