Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16-éves srác vagyok akinek...

Ruszki4310 kérdése:

16-éves srác vagyok akinek sok a dolga ithon . Szeretnék munkát vállalni de amellett szeretnék tanulni is . Olyan levelezős tamfojamot vagy valamiféle iskolát szeretnék ahová nem kell fojamatosan bejárnom csak havi 3-4 alkalommal. ötlet?

Figyelt kérdés
Nincs időm töbre . Ápolnom kell anyukámat és a pénz miatt dolgoznom is muszáj

2014. szept. 30. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan munkát kellene keresned, ahol semmit nem kell írnod. Egy betűt sem! Fáj olvasni a kérdésedet.

Anyukádnak jobbulást, neked kitartást kívánok. Iskolába nem vesznek nagyon fel. Fizikai munkát levelezőn nem tudsz tanulni. De ha majd lesz munkád, akkor hogyan ápolod a mamádat? Olyan meló alig akad, amihez nem kell tudnod írni, otthon végezhető, s nem átverés.

2014. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig rád férne a tanulás. Nem rosszindulatból, és megértem a helyzetedet, de ha most ellógod a sulit, felnőttként örülhetsz majd, ha közmunkásnak felvesznek.

A helyesírásod valami agyrém. Nem tudom, hogy a többi tárgyból milyen tanuló vagy, és igazából nem is rám tartozik, de ha valamire akarod vinni az életben, legalább egy szakmát és egy érettségit el kéne végezned. Az pedig nem fog menni úgy, ha hetente 1 napot mennél suliba.


Más kérdés, hogy 16 évesek számára nincsenek is levelezős tanfolyamok.


Viszont a diákmunkák között nézegethetsz magadnak valót. Mielőtt azt mondod, hogy az nem jó, meg keveset keresel velük, elmondom: képzetlenül amúgy sem keresnél sokat, már ha egyáltalán találnál munkát.


Vagy esetleg ha valamilyen területen nagyon jó vagy, esetleg abban kamatoztathatnád a tudásodat. Unokatesóm 17 éves kora óta korrepetál gyengébb tanulókat németből, 20 éves kora óta meg bébiszitterkedik. Én 16 éves korom óta ha adódik, vállalok számítógép újratelepítést, beállítást, meg hasonlókat.

2014. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!