Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb.3éve fáj a térdem. Mit...

Kb.3éve fáj a térdem. Mit kell ilyenkor csinálni? Hol tudnám kivizsgáltatni? 15/F

Figyelt kérdés
Nem egyfolytában hanem bizonyos időközönként.
2010. jan. 21. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
uristen már ilyen fiatalon?? sztem menj orvoshoz!!!
2010. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most olyan, hogy amikor kinyújtom mintha valami nyomná a csontot vagy nem tudom mit, de iszonyatosan tud fájni és úgy járok mint egy nyomorék aki be sz@rt
2010. jan. 21. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

3 éve?????

És eddig nem szóltál a szüleidenek??


Ortopéd szakorvos

2010. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj háziorvos és kérj beutalót az ortopédiára! Remélem te jobban jársz, mint én. Nekem azt mondták, hogy 16 éves vagyok és lány. Amikro csúnyán néztem kifejtette, hogy nekünk mindig minden fáj, nem tartsam fel... azóta kiderült, hogy szalagszakadásom van és térdkalács problémáim!
2010. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most már egyre rosszabb és rosszabb...leguggolni sem tudok
2010. jan. 21. 20:15
 6/7 A kérdező kommentje:
ilyenkor van ügyelet az ortopédián?
2010. jan. 21. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ortopédiai osztály külön nincs, az csak szakrendelés van.A sebészeten látnak el. De mivel 3 éve fáj, és most elmész ügyeletre, ezért úgy lebacnak, hogy csak na.

Ma menj el szakrendelésre. Ha fáj, akkor beutaló sem kell a körzetitől.

2010. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!