Magassarkú? 19/L

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon csinos, diszkrét, elegáns magassarkút. Platformos. Csak annyi a probléma hogy egy számmal nagyobb rám mert 38-as nem volt belőle csak 37 ami kicsi és 39 ami evidens hogy nagy. Azért vettem meg meg mert nagyon szép és elegáns amint említettem és nagyon nagyon jó áron vettem ahhoz képest mennyibe szoktak kerülni ezek a cipők. Ha el viszem cipészhez tudna vele valamit kezdeni esetleg valamit az orrába ragasztani hogy kisebb legyen? Ki tömtem már vattával úgy nagyon kényelmes de az sajnos el csúszkál egy idő után viszont nem szívesen válnék meg tőle!

2014. szept. 30. 19:40
 1/7 anonim válasza:
Hogy te mennyire buta vagy! Csak hogy riszálhass megveszed még ha a nyakad ki is töröd!
2014. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első te nagyon okos vagy... Szerintem vidd el cipészhez, valamit biztos tud vele kezdeni :D
2014. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2-es te is biztos cicababa lány vagy aki csak villogni akar a többi nem számít
2014. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem az volt a kérdés hogy mit gondoltok a csajról, hanem hogy mit lehet tenni a cipővel.

A cipőt cipészhez kell vinni, aki majd tud rajta alakítani.

2014. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de véleményem szerint az a buta ember aki úgy formál véleményt egy másikról hogy nem is ismeri az illetőt. Plusz egyik mondatomban sem említettem hogy éjjel nappal magas sarkú cipőkbe járok. ( szalagavatóra vettem meg az utána lévő vacsorára ) Viszont nő vagyok és alkalmanként meg engedhetem magamnak, mellesleg magyarázkodnom sem kéne neked mert tulajdon képen nem sok közünk van egymáshoz.


A többi választ nagyon szépen köszönöm akkor el viszem egy cipészhez! :)

2014. okt. 1. 09:57
 6/7 anonim válasza:
Ez egy degenerált ember(inkább gyerek) , nem kell az ilyenekkel foglalkozni :D nem ér annyit hogy visszaírj neki
2014. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. :) Csak nem értem miért ilyen rosszindulatúak az emberek! :/
2014. okt. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!