Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Barbara...

Mit gondoltok a Barbara névről? Vagy a becézéséről a Barbiról?

Figyelt kérdés
szerintem rettentően gyönyörű név,ha lesz lányom így fogom elnevezni :)
2010. jan. 21. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Barbi tetszik, a Barbara már nem.
2010. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem is ez a nevem.=)

én szeretem.:D

2010. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is Barbi vagyok és Én is szeretem a nevemet. A Barbit jobban szeretem, de a Barbara is szép név és nem azért mert úgy hívnak (: A család Baa-nak hív igen két a-val (:
2010. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is Barbarának hívnak, régebben utáltam, de ma már megvagyok vele békélve! Amúgy engem is Barbinak becéznek, még a tanárok is néhányan! De nem mindenki, nem csoda, hogy pont azokat a tanárokat utálom!! xD Így szoktam néha írni a nevemet:Barbie, Barby. Jah és eddig nem sokan hívtak Barbusnak de lehet ezentúl így hívatom magam! xD Tetszik! 16L
2011. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Barbara vagyok, de a Barbi becézést rettentően utálom. Csak a legjobb barátnőimnek engedem meg. Otthon Barbara, Bari a szokás.
2012. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!