Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehetségkutatók. Mit gondoltok?

Tehetségkutatók. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kérdés alatt a Megasztárt, a Csillag születik-et és az X-faktort értem. Nagy dilemmát okoz hogy jelentkezzek -e éneklésben mert mindenki szerint elméletileg őstehetség vagyok ( énektanári bizonyítás van rá). Ti mit gondoltok az egészről? Mivel jár ez az egész ( azon belül hogy valami szerződést kell aláírni. ). Tényleg kihasználják az embereket ezekben? Ti ajánlanátok ezt az egészet az ismeretség áráért? Hogyan fűzzem meg a szüleimet? Segítsen valaki!
2011. okt. 27. 21:24
 1/10 anonim válasza:
nem tudom hogy kihasználják e az embereket de úgy h. nem ismerjük/ismerik a hangod elég nehéz megállapítani h. jelentkezz e egyáltalán..
2011. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hány éves vagy ???
2011. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát hírneved biztos lesz tőle. Már ha tovább is jutsz a válogatón. Egy szerződés gondolom van, de valószínűleg ha útközbe meggondolod magad elég annyit tenned hogy förtelmesen elrontod a dalt és kiestél. És akkor ennyi volt. Ha meg jól megy meg tetszik akkor remélhetőleg elérsz valamit.
2011. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 M@x ***** válasza:

Én már jelentkeztem a Csillag Születikbe.

Az a lényeg hogy kitartó legyél ne félj és ne remegjen a lábad, add önmagad és ha ez nem elég akkor sajnálhatják...

Híres dalt válassz ha mész, és csak bátran sok sikert semmit sem veszíthetsz! ;)

2011. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek hogy ilyen korán válaszoltatok :) 13,5 vagyok ( most légyszíves senki ne jöjjön a korommal, és ne csesztessetek miatta :D A jó benne hogy 16-nak nézek ki...mindegy nem ez a lényeg :D ) Az 1. válaszolónak annyit szeretnék mondani hogy énektanár(OK !!!! ) javasolták, és még több gyerek/ felnőtt. Igaz, nem járok / jártam úgy komolyabban sehova felkészítésre csak meghallgattak... Ez baj szerintetek? És hogy ugye az X-faktorba nem jelentkezhetek mert kicsi vagyok még hozzá, a Csillag születik.hát azt nem tudom.A Megasztárba mennék a legszívesebben de abból már a 7. széria megy... szerintetek az égés lenne (mert már sokan cikizik) ? Vagy melyiket javasolnátok? Mert én ugye már nagyon pici korom óta amióta az eszemet tudom, tudom hogy én énekesnő szeretnék lenni, főleg hogy bíztatnak :) Mi lehet az egész hátránya? Ti mit mondtok erre az egészre??? Ajánlanátok egy velem egy korunak? Mert én komolyan gondolom!!! Nincs mozgó ember aki ne tartana tehetségesnek :) Várom a válaszokat, és köszönöm az eddigieket :)
2011. okt. 28. 20:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja!!! És nem mellesleg! Mivel az életem az éneklés , annyira elszánt voltam hogy megtanultam hang rekeszteni egyedül.... csak hogy tisztában legyetek azzal hogy mire nem vagyok képes ;) :D
2011. okt. 28. 21:41
 7/10 M@x ***** válasza:
Ja és 12/F úgyhogy... :D
2011. okt. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Komolyan? :D És milyen volt ott???? :DD Mesélj már egy kicsit! :D Miért ejtettek ki? A szüleid mit mondtak erre az egészre? Jártál előkészítőre??? Emberek! Az előző kérdésekre lécci válaszokat! :D
2011. okt. 29. 12:47
 9/10 M@x ***** válasza:

Hát igen komolyan...

Annyi volt hogy nem hívtak vissza... :(

Megkérdeztem őket és simán belementek.

Nem jártam semmilyen előkészítőre.

Nagyon jó volt találkoztam Ördög Nórival is! :D

2011. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy késve válaszolok... :( Utolsó : Hát az biztos hogy jó volt vele találkozni :) És nem volt benned kétely esetleg ezzel az egésszel kapcsolatba? Igazából a szüleim akkor támogatnának, ha tudnák hogy ez az egész nem csalás....úgy értem nem járatják le az embert, meg hogy nem a pénzre mennek...Amúgy ez pénzel jár? És ha igen, akkor mi kerül benne pénzbe? És a fellépésekért egy gyerek kap pénzt +ha igen akkor sokat??? Mert amúgy már mindenkit teledumáltam az én kis énekesi karrieremmel :) :D
2011. nov. 7. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!