Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A WOlfblood-ban a 2. évad...

A WOlfblood-ban a 2. évad utolsó részében elköltözik Maddy és a családja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen elköltöznek de valószínűleg a 3. évadban visszajönnek mert akkor nem lenne értelme a sorozatnak ha az egyik főszereplő nem jött volna vissza. A 3. évad 1.-2. részében még biztos hogy nem jön vissza. Amúgy te tudsz valamit arról hogy mikor lesz fenn a 3. évad a neten vagy mikor lehet a TV-ben megnézni?
2014. okt. 5. 08:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Te most válaszoltál magadnak???
2016. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen elköltözik és az első kb.3-4 részben biztos nem jön vissza,mert én feliratosan elkezdtem nézni de csak Jana jött vissza és egy kicsit feliratosan zavaros igy hogy én vároma szinkornosat.Egyébként tényleg nem lenne értelme,de ez szinte minden sorozatba igy van eltünik a föszereplö aztán meg egyszer csak megint ott van
2017. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!