Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismeri a Bindsystem...

Valaki ismeri a Bindsystem Hungary KFT-t? Üdülési jogomat megvenné úgy, hogy az értékét levásárolhatnám nála.

Figyelt kérdés
Valaki ismeri a Bindsystem Hungary KFT-t?Mert megkeresett levélben, hogy megvenné az üdülési jogunkat (amitől már évek óta szeretnénk szabadulni és ezzel mindig újabb és újabb költségekbe verjük magunkat), de persze ő nem készpénzzel fizetne, hanem az értéke levásárolható lenne a saját rendszerükön keresztül különböző termékekre (pl. kocsi, ékszer, lakberendezés stb. ) Nem nagyon bízok én már semmiben, de ha valaki találkozott a céggel kérem ossza meg velem tapasztalatait.

2014. okt. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Google-ba beírva:


"Figyelem!



Újabb cég a láthatáron: CEO Bindsystem!



A Globalxcahge alapitotta,egy új kisérlet az emberek átverésére.



Meg veszik az üdülési jogodat,virtuális pénzért. De az összeg 20 %-t egyből fizesd be a számlájukra. Majd a virtuális pénzért az általuk kinát,általuk beárazott árukból vásárolhatsz,de minden üzleti érték 10 %-t forintban fizesd meg nekik.


Egy szoval, VIGYÁZAT_!"

2014. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja, persze Megveszi?! Engem már átvert ez a bind rendszer, ex globalxchange "Szabó Dorottya" vagy ki tudja most épp milyen neven fut. semi használható termék nincs a rendszerükben, és papiron megvették az üdülési jogomat ehhez képst erről az abbázia nem tud
2015. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!