Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja oldani ezt a...

Valaki meg tudja oldani ezt a feladatot?

Figyelt kérdés

Van egy házi feladatom, amit nem tudok megoldani.

Kellene nekem egy párbeszéd (szereplőnként 5-5 mondat) ahol a következő személyek beszélgetnek:

-Vadász és télapó. az egyikőjük talál valamit a földön

-Kockás fülő nyúl és kamionsofőr. Az egyikőjük úgy érzi, hogy valaki figyeli


Csak értelmes válaszokat kérek....Köszönöm :)



2014. okt. 3. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Vadász: Basszus nem hiszem el hogy egy árva állat nincs ebbe az erdőbe. - ott terem mellete egy piros szakálas csöves.

Télapó: Ha gondolja Karácsonyra megkapja amit kér. :)

Vadász: A rohadt, maga meg be van lőve!?

Télapó: Dehogy ! Én vagyok a Télapó.

Vadász: Ja persze, én meg a húsvéti nyúl.

De a történet nem folytatódik mert a vadász lelőtte a beszívott csövest!


A másikat találd ki. Nem nehéz 5 mondatot írni. Ha igen az gáz.

2014. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogom megcsinálni helyetted, a te agyadnak kell kitalálni, ezt már most elmondom!

Gondolom a vadász tudod milyen foglalkozást csinál, meg remélem a télapó is megvan. Próbálj meg kitalálni egy erdőben játszódó párbeszédet.

A kockásfülű nyúl az egy régi kis rajzfilm szereplő, aki tudott repülni a füleivel stb stb, ha megkérdezed a szüleidet egyből tudnak majd segíteni, hogy miféle kis karakter, a kamionsofőrt meg már csak tudod mit csinál, mivel foglalkozik.

Tessék a gépet meg a netet félretenni, és kérd meg a szüleidet, hogy segítsenek! Nem viccelek, mert fogalma sincs a korosztályotoknak, hogy mi is lehet a kockásfülű nyúl, vagy a dia vetítő stb stb.

2014. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!