Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dunaújvárosi Hankookba...

778623 kérdése:

A Dunaújvárosi Hankookba vesznek fel nőket is? Hogyan lehet be kerülni? (az önéletrajzra nincs visszajelzés)

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 13:47
 1/5 anonim válasza:
nagyon ritkán vesznek fel nőket, férfiakat folyamatosan vesznek fel, én ott dolgozom most próbaidőn és jó ha láttam az egész gyár területén 10 különböző nőt, azoknak is a 3/4-e irodista.
2014. okt. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 19. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen europassos cv-t küldjél. Én személy szerint utálom ezt a formátumot, de a Hankook nem foglalkozik mással, szal muszáj ilyet beadni

[link]

2014. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A termelési ágazatra (fizikai) nem vesznek fel nőket, csak irodába, adminisztratív (szellemi) munkakörökbe, valamint takarítónak.


Szóval, ha végzettség híján gyármunkás szeretnél lenni nő létedre akkor rossz ajtón kopogtatsz. A jelenlegi női dolgozókat pedig 6-7 éve vették fel, azóta senkit.

2015. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van végzettségem,nem tudom miből vontad le hogy esetleg nincsen! Miért nők nem dolgozhatnak gyàrban vagy mi?? Egyébként nem egy ismerősöm van (férfi) akit végzettség nélkül vettek fel még bizonyítvànyt se kértek! Tudom mert Dunaújvàrosi vagyok! 😂
2015. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!