Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válasz? többi lent

Válasz? többi lent

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a babáknál voltak olyan esetek ahol a sikló miatt meghaltak mert a kutacsában valamit csinált.Ezt el is mondtam a tanáromnak aki erre kinevetett s azt mondta sokat nézek horrort.Abban kérem a segítségeteket hogy írnátok ilyen eseteket ha igaz vagy pár oldalt ami erről ír adatokat kérnék pl hogy a sikló miért ment oda meg hogy mit csinált meg ilyesmik kérlek minél előbb válaszoljatok.Mert számomra égés volt mikor szinte az egész osztály azt mondta hogy hazug vagyok.Ezért akarok minél több esetet begyűjteni és a tanárom orra elé tenni hogy már pedig ez nem hazugság mivel anyukám dédmamája idejében volt ilyen..

2014. okt. 6. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg sok horrort nézel. Nem kell mindent elhinni az öregeknek.
2014. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyet se láttam
2014. okt. 7. 05:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos ha nem volt ilyen nincs mit tenni a tanárnéni úgy is elfelejti
2014. okt. 7. 06:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!