Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet külföldi hajós...

Ndoooora kérdése:

Hogyan lehet külföldi hajós munkához jutni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Különféle ügynökségeken kersztűl. Keresgélj a neten. de pl [link]
2014. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kicsijoci2 válasza:

Szia!


Legegyszerűbben és legbiztonságosabban közvetítőn keresztül, én most jöttem vissza folyami hajóról.


A Crew Agency-t keresd meg [link] nekem baromi jó tapasztalatom volt velük, gyorsan ment minden ügyintézés.


Hajrá! Megéri, sok pénzt lehet keresni, jó a társaság és lehet világot látni. Nem könnyű a meló, de tényleg megéri!

2014. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! megnézem akkor ezeket :)

milyen munkák vannak amúgy?

te mit melóztál?

mennyi volt a pénz?

2014. okt. 7. 13:46
 4/7 kicsijoci2 válasza:

amit küldtem honlapot nézd meg épp milyen melók vannak, de minden ami szálloda+étterem/ vendéglátás.

én éjszakai recis voltam, kb 1200 eurora jött ki a havi fizu, alap+jatt

még lehúzok 3-4 évet és végre vehetek egy pecót :D

2014. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sea Chefs nem rossz, én is itt próbálkoznék, ha gyerekfejjel kezdeném. Én matróz voltam egy bolgár hajón a Dunán, ismerősöm szerzett hozzá kontaktot. 5 évet húztam le, nem kívánom senkinek. Kb. 20 évet öregedtem, mindazonáltal egy cseppet sem bánom. Bolgár és német nyelvtudás nélkülözhetetlen volt. Német az utasok miatt, bolgár azért, hogy a személyzettel szót értsek, rajtam kívül mindenki bolgár volt. Április 1-től okt 31-ig dolgoztunk, 5 téli (szezonon kívüli) hónapunk volt szabad. Szükség is volt rá, mivel szezon közben egyetlen nap szabadságunk sem volt. Hétvégét felejtsd el egy ilyen hajón. Pár szabad órát kapsz maximum. A fizetés nem rossz. Ft-ba átszámítva kb 800k-t kerestem egy hónapban. De ez munka. Ez nem herevere. Itt ha hajnali 2-kor kell kikötni szakadó esőben, akkor hajnali 1-kor felkelsz, független attól, meddig aludtál előző nap. Aki bírja, az csinálja, ha bírja a szervezeted, bírja a lelked, és tudsz két idegennyelvet társalgási szinten, akkor tied a pálya, matróz is lehetsz, pincér is. Ami most életed van, ha azt fel tudod adni, és kicsit felelőtlenül mindenre igent tudsz mondani, tiéd a pálya.
2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszi az infókat, ma voltam regisztrálni, kíváncsian várom mikor kezdhetek. Paráztam az interjútól, de tök kedvesek voltak! Nekem tényleg nagyon tetszene a dolog. Nem nagyon köt ide semmi, viszont kell a pénz. Család szerencsére támogat :)

Szorítsatok!!!!

2014. okt. 14. 13:45
 7/7 anonim válasza:

Hogy alakult az életed azóta?

Kimentél hajóra dolgozni?

2019. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!