Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Job & Career cégről (Budapest)...

Job & Career cégről (Budapest) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#munkáltató #Job & Career
2014. okt. 9. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Senki ne menjen hozzájuk, nem ajánlom. Első körön voltam, megbeszéltük, hogy sikerült és minden rendben, a jövő héten értesítenek a második körrel kapcsolatban, ami már a megbízó cégnél lesz. Az értesítés elmaradt, erre betelefonáltam, amikor közölték, hogy sajnos mégsem engem választottak. Megkérdeztem, hogy miért, erre a hölgy a telefonban hebegett-habogott és annyit tudott mondani, hogy sokan jelentkeztek az állásra, így az önéletrajzok beérkezési sorrendje döntött (több embert kerestek). Ez természetesen hazugság, valamiért mégsem én kellettem oda, és hirtelen ennyit tudott kinyögni. Feltételezhetően azért, mert van diplomám (letagadni soha nem fogom, nem azért tanultam) plusz a nevemet sem jegyezte meg, amikor érthetően bemutatkoztam neki a telefonba. Náluk Te nem számítasz sajnos, csak egy név vagy a rendszerben (jó esetben azon hívnak vagy egyéb keresztneveken). Én eléggé csalódott vagyok, hiszen az első körön úgy volt, hogy tovább jutottam, plusz látszólag nagyon kellett nekik ember, én lelkes voltam, míg mások nem igazán (gondolom az alacsony kínált bér miatt) és a tesztem is sikerült. Mindegy, sokszor megfogadtam már, hogy közvetítőhöz nem megyek, de mostantól akármi legyen, be is fogom tartani.
2017. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Igazából a First Job-tól hívtak, amikor megkerestek, de úgy tudom, hogy ez a kettő ugyan az a cég vagyis szoros kapcsolatban vannak egymással. Persze, lehet, hogy csak én jártam pórul velük és igaz, hogy azt írtam, hogy senkinek sem ajánlom, de persze felőlem bárki elmehet hozzájuk, sőt bármilyen közvetítő céghez, ha erre van ideje, de nem hinném, hogy jól teszi. Ha elég időt és energiát belefektet az ember a munkakeresésbe, akkor nem kell ezekhez hasonló közvetítőket "segítségül" hívnia, saját erőből is el lehet helyezkedni különböző cégeknél, akiknek van rendes hr osztálya és időt, energiát, pénzt fektetnek a megfelelő alkalmazottak kiválasztására.
2017. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!