Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom azt, hogy...

Honnan tudhatom azt, hogy kinek a válaszaiban bizhatok?

Figyelt kérdés
"A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad." - ez az adat hogyan keletkezett? A töbség dönti el azt, hogy kinek van igaza? Az igazság az amit a legtöbben annak tartanak? Volt úgy, hogy csak egy ember beszélt másként mint a tömeg, ennak ellenére állitása bebizonyitódott? A tömeg átlagos véleménye megbizható referencia lehet? A tömeg az igazság oldalán van leginkább, vagy inkább a saját hasznát helyezi elönybe az igazságal szemben? Mit tekinthetnénk 100% osan megbizható igaz referenciának? A történelem nyujthat e statisztikai adatokat ahhoz, hogy megállapisuk egy állitásról azt, hogy igaz és hiteles e?

2014. okt. 11. 11:03
 1/2 dirtboy ***** válasza:

sosem lehetsz benne teljesen biztos,a % bizonyos szint alatt utalhat a válaszoló munkájára de az is lehet hogy csak rossz kategóriákban írogat ahol mindenki mindenkit csak lepontoz.

alacsony %ú ember is mondhat nagyon jót olyan témakörben amihez ért,és magas %-os ember is írhat téveset.

a tömeg sem jelenti azt hogy feltétlenül igaz,vannak akik csak elindítják és utána a többi már csak ugyan azt szajkózza holott ha az első nem írta volna a többi végig kussba maradt volna mert nem volt biztos magában.

anno sport kategóriában figyeltem ezt meg leginkább mikor direket nem válaszoltam a kérdésre pár óráig,semmi válasz de tudtam a többi válaszból kik vannak bejelentkezve.

aztán írtam a kérdéshez rá pár percre jöttek a válaszok az enyémmel megegyezők.


én ha kérdezek is valamit akkor több forrásból is utána nézek,az hogy itt milyen válaszokat kapok csak egy dolog,nem kell őket tényként kezelni mert lehet egy semmihez nem értő senkiházi írta.

2014. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel a rangsorolást képtelenség racionális módon elvégezni, igy a kapott adat is értelmetlen. Akkor meg miért jeleniti meg a fórum minden felhasználó POST ja után. Szükségtelen fókuszkisajátitás.
2014. okt. 12. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!