Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan kell...

Facebook-on hogyan kell játszani a Farm játékkal?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet, egyáltalán miről szól??
2010. jan. 23. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ha a Farmville nevűt kérdezed, bármilyen kérdésedre szívesen válaszolok. (mert van más névvel ellátott alkalmazás is a fb-n)

a játék lényege, hogy ültess gyümölcsöket, virágokat, zöldségeket, legyenek állataid, fáid, ezeket x időnként (a boltban oda van írva) tudod learatni.

különböző tevékenységeidért xp-t is kapsz, minél több xp-d van annál magasabb szinten vagy.

lehet növelni a farmod területét is szép lassan.

úgy lehet az elején a leggyorsabban fejlődni, ha rengeteg szomszédot tudsz szerezni magadnak (jó trükk ha keresel farmville neighbours stb (angol nyelven, rengeteg külföldi farmozik) csoportokat a facebookon (a keresőbe csak be kell írni), csatlakozol, és írsz az üzenőfalra, hogy "add me". így bejelölnek barátnak, és addolnak szomszédként.

ha sok szomszédod van, sok ajándékot is kapsz, és mehetsz hozzájuk segíteni, trágyázni, és tyúkot etetni.

így hirtelen ennyi. ha van még kérdésed, tedd fel, válaszolok szívesen.

2010. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Angolul még több hasznos dolog van a neten.

2010. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.:D

lehet hogy lesz még kérdésem, egyenlőre nem tudok mást.:D

2010. jan. 23. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem regelj a fenti linkben található fórumra, ott inkább tudnak segíteni, mint itt.
2010. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló.

beszéltem az egyik ismerősömmel aki azt mondta hogy küldött nekem egy ajándék Bocit. azt hol tudom megnézni vagy mit kell vele csinálni??

2010. jan. 23. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

a facebookon a jobb felső sarokban látod , hogy épp mi történt, pl ismerősnek jelöltek, stb, na ott látható ha jön ajándék.

rákatintasz, kijön egy ablak, onnantól pedig egyértelmű lesz, ha valamennyire tudsz angolul! :)

2010. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!