Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok jó regény kezdéseket?

Mondanátok jó regény kezdéseket?

Figyelt kérdés

Akár csak egy mondatot.

Egy elvontabb, komolyabb könyvhez.

Csak írjatok egy két mondatot, bármi lehet:)


2014. okt. 11. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt beszarok!
2014. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fuss gyorsan a wécére:)
2014. okt. 11. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

"Howard érezte, hogy talán nem volt a legjobb ötlet lelökni Jane vadonatúj kocsiját a szakadékba, főleg úgy, hogy öten ültek benne, de úgy vélte, ha van isten, bizonyára megérti majd, miért volt rá szükség. Ha nincs, úgy persze az egész nem érdekes, ezesetben csak a kocsi gazdájának haragja miatt kell aggódnia."


A többit rád bízom, innentől már nem nehéz... ;)

2014. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

- Uram! A késemért jöttem!


- Hol hagyta?


- Valami matrózban.


- Milyen kés volt?


- Acél. Keskeny penge, kissé hajlott. Nem látta?


- Várjunk... Csak lassan, kérem... Milyen volt a nyele?


- Kagyló.


- Hány részből?


- Egy darabból készült.


- Akkor nincs baj. Megvan a kés!


- Hol?


- A hátamban.


- Köszönöm...

2014. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:DDD

Ha 5 év múlva ilyeneket olvastok majd egy könyvben, érezzétek magatokat különlegesnek:):D

2014. okt. 12. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha 5 év múlva ilyeneket olvastok majd egy könyvben, érezzétek magatokat különlegesnek:):D"


Azért ha elfogadsz egy tanácsot, #4 válaszát ne használd fel, mert egy Rejtő Jenő könyvből van, de az én válaszomat viheted, ha megemlítesz a borítón :)

2014. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól fog kinézni.


"Kedves olvasóm, első regényemet tartod a kezedben, melynek első mondatát Kockanyúl nevű felhasználó írta."


Kedves kérdező, tőlem is fogadj meg egy tanácsot: ha már az első mondat sem megy saját kút fejedből, akkor inkább keress más szakmát.

2014. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: ne vedd el a kedvét! Ki tudja, mikor kerülhetek bele megint egy könyvbe?
2014. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy ki mit ír:D Ha már ezzel szeretnék foglalkozni, egyértelmű, hogy eltudok kezdeni egy könyvet.

Kedves kockanyúl, ha hajlandó vagy írni egy privátot, és beszélgetünk, talán még esélyt is látok a neved megemlítésére;)

2014. okt. 12. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha te küldtél privátot, válaszolni akartam, de ezt kaptam: "Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!". Csak annyit akartam írni, hogy igazából vicceltem, ennyire azért nem fontos, hogy bekerüljek egy könyvbe, mivel van már olyan, amelyiknek a fedelén szerepel a nevem. De azért kösz ;)
2014. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!