Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy haverjaim...

Miért van az, hogy haverjaim van, hogy nagyon kedvesek velem, de van hogy szivatnak, beszólnak, bunkóznak?

Figyelt kérdés

A spanjaim az esetek többségében nagyon jófejek velem, de van néha hogy nagyon bunkók tudnak lenni.Például lökdösnek, ellopják a tolltartóm/táskám, sőt múltkor egyik haverom "poénból" hátulról tarkónvágott, másik haverom meg telefonra felvette és ezen röhögtek, de másnap meg ugyanolyan normális, jófejek voltak.

Ez miért van?Baráti piszkálódásnak vegyem ezt?


16/F



2014. okt. 12. 20:47
 1/1 anonim válasza:
Hát ismerős.... Nekem általános isk. volt ilyen h szivattak beszóltak meg beégettek, de sztem ez csak ilyen baráti piszkálódás mert vannak ilyenek, és amikor kedvesek szoktak lenni az általában akkor volt amikor vittem a suliba pl tábla csokit meg vlmi finomságokat :)) ezt kicsit kihasználásnak vettem :) ilyenkor amiko ezt csináljak nem kell megsértődni me akk lássák hogy ez zavar téged és akk nem szálnak le rólad, és inkább nevess és te is égessél be valakit és akkor egy idő után megunják és leszálnak rólad :) én csak ezt tudom tanácsolni :)
2014. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!