Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az osztályom olyannyira hangos és zajos, hogy az egész iskola tőlük zeng. Én pár év múlva egy elit iskolába szeretnék felvételizni, de ilyen körülmények között egyszerűen lehetetlen. Ha egy tanár beír nekik egy egyest vagy egy figyelmeztetőt, nem érdekli őket. Folytatják. De a bökkenő az, hogy nem akarok más osztályba menni, mert eléggé antiszociális vagyok. Most mit tegyek?

12/L


2014. okt. 13. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Próbalj velük beszzélni hogy halkabbak legyenek(ha olyanok mint az én osztálytársaim akkor akkor nem érsz el túl sokat) vagy szólj a tanárnak hogy elörébb szeretnél ülni mert nem hallod amit mond
2014. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos kudarcot vallanék. De ma szerencsét próbáltam az osztály leghangosabb diákjával, aki miatt mindig elindul egy ordibálás, (mert alapból nem is lenne olyan hangzavar, de van még egy pár hangos ember) de sikertelennek bizonyultam. Ugyanúgy folytatta pár perc múlva.

Én a második padsorban ülök, de ha az előttem lévő mondja a válaszokat a házi feladat ellenőrzésénél, akkor nem hallom, ahogy a tanárt sem. És ott ülne mellettem a másik leghangosabb gyerek, aki énekel és beszél órán. És mindenki ott ül, ahol nem szeretne, akkor én biztos nem kapok új padtársat.

Anyukám befizetne nekem egy matektanárt, de megpróbálok beszélni a matektanáromma, egy külön óra gyanánt.

2014. okt. 14. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!