Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a középsulit, kilencedikes vagyok. Van egy fiú, akit a gólyatáborban ismertem meg (tehát 1 hónapja). Már ott is sokat beszélgettünk, kiderült, hogy általánosban is egy suliba jártunk, ő felismert, de én őt nem. Ott még egyébként nem ismertem, de látásból utána rájöttem, hogy ki ő. Na mindegy, nem ez a lényeg.

Sokat szoktunk beszélgetni, mindennap hazakísér suliból. De egyelőre még csak barátkozunk :)

Egyébként évfolyamtársak vagyunk, nem osztálytársak. Viszont neki van egy osztálytársa, aki az első héten már levágta, hogy nekem bejön. (Mármint ő, akit már a gólyatábor óta ismerek.)

Rákérdezett nálam, és megmondtam őszintén, hogy nekem bejön. (Mármint az osztálytársának mondtam meg.)

Pár nappal rá elmondta neki, hogy nekem tetszik, rákérdezett nála is, és én is bejövök neki, ezt elmondta nekem az osztálytársa.

Szóval... a lényeg, hogy tudja, hogy tetszik nekem. Viszont nagyon gyakran kérdezgeti tőlem, hogy ki tetszik nekem, meg ilyenek... De ha tudja, hogy ő, akkor miért kérdezgeti ennyire? Ezt nem értem.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat :)


2014. okt. 13. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Feltehetően több esze van annál, mint aki az üzengetéses módszerekben hisz. Akkor ő az egyenes beszéd híve. Amúgy, amit leírtál, olyan mint a brazil szappanoperák, és az ilyenekből lesznek azok a pletykák, amin vérig lehet sértődni komoly ok nélkül.
2014. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!