Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pasim mostanában más csajok...

A pasim mostanában más csajok képét likeolja. Miért?

Figyelt kérdés

Nem sokat tudunk találkozni.Képeket kér tőlem mindennap már 1 hete amiben fehérneműben vagyok de ő is küld magáról alsónadrágban.Mindig teljesítem az igényét annak reményében hogy befejezi más csajok likeolását mert ez engem zavar és régebben már szóltam neki erről mert úgy érzem nem vagyok elég jó számára.Mikor véletlenül észreveszem aláássa az önbizalmamat mintha nem csak én kellenék neki hanem más is mert én hiába küldök magamról képeket ő akkor is nézi a többit pedig tudom hogy szeret de én még se szoktam állandóan más pasikat nézni.

Félnem kéne hogy ezt csinálja vagy ez teljesen normális ? Mi lehet az oka ? Később befogja fejezni ?

(Mindketten 23 évesek vagyunk)



2014. okt. 14. 10:53
 1/1 anonim válasza:
Ha nem szexeltek rendszeresen, akkor ez nem a pasid, hanem egy távoli jóbarát ... az meg azt lájkol, akit akar, keress közelebbit.
2014. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!