Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még használni a postalád...

Lehet még használni a postaláda kulcsot?

Figyelt kérdés
Eltörtem a műanyagot rajta, de nem merem elmondani anyának, megragasztottam barkács ragasztóval, elég erős lesz vagy ki fog törni ha használja?
2014. okt. 14. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Es ugyan miert nem mered elmondani? Szerinted amikor a kezeben marad a muanyag, kire fog eloszor gondolni? Egy vacak kulcsert nyilvan nem fog felnegyelni, tehat sokkal egyszerubb meg most elmondani, mint sunnyogni.
2014. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert most költöztünk új helyre és uj zárat kellett vennünk és nem merem elmondani :(
2014. okt. 14. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Oke, nem mered elmondani. A kulcs torott, es ez kb. meg ma ki fog derulni. Mondd, miben bizol? A jotunderben, hogy majd hirtelen megjavul a kulcs, magatol?


En ezt nem ertem, milyen viszonyban vagy te a szuleiddel, hogy rettegsz egy ilyen bagatell dolgot nem mersz elmondani???

2014. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Isten hozott a felelősség vállalással teli életben!

A zsebpénzedből félreteszel egy ezrest, és elviszed egy kulcsmásolóhoz valamint elmondod, hogy eltörted de másnap igyekszel és helyrehozod.

2014. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ABBAN BIZOK H ERŐS A RAGASZTÓ, DE NINCS ZSEBPÉNZEM :(
2014. okt. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!