Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellene szerinted még valamily...

Kellene szerinted még valamilyen főkategóriát és alkategóriát betenni új kérdésnek?

Figyelt kérdés
Valami újat ami nincs ezek a kategóriák között.
2010. jan. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
még gondolkodok most nem jut eszembe semmi
2010. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem böven elég ez. én ugyis csak az egyéb kérdéseket használom. itt vannak a legjobbak
2010. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem ünnepek alkategória simán (a rengeteg karácsonyi kérdés majdnem mind a családi kapcs.-egyéb kategóriában volt,+ kultúra és közösség - szokások és etikett,+ egyéb kérdések) az ünnepek talán nem elég fontosak h külön kategória legyen?
2010. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a fogyókúrák kategóriában : Nemcsak atkins,90 napos,és fogyasztószerek van... Van sok Norbis kérdés is + rékás, alexandrás, lehetett volna egy altopic Norbi-diétának is.
2010. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha vkinek munkával kapcs kérdése van,akkor az Üzlet és pénzügyek - Karrier és fizetés topicban megteheti, sztem ez sem helyénvaló,a diákmunkával kapcs. kérdéseket különválasztanám, + munkajogi eseteket is.
2010. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen kategória,ahol jól vannak az alkategóriák,az az egészség sztem, a többin lehetne alakítani.
2010. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Jó lenne őket kicsit alakítani! Én még valami állatosat vagy szórakozáshoz is tennék valamit! Ez lehet hogy hülyeség lenne meg illegális de valami pirotechnikait is tennék!
2010. jan. 24. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkával kapcsolatban, illetve a munkanélküliséggel kepcsolatba...
2010. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!