Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panasonic FZ1000, ismeri valaki?

Panasonic FZ1000, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mikorra várható komolyabb áresése ennek a gépnek? Kb. 200.000Ft alatti árra gondolok. Június közepe-vége felé lett kapható hazánkban, de szinte semmit nem változott az ára 4 hónap alatt, sőt, még mindig csak kevés helyen kapható. Tudom, hogy nehéz ilyet prognosztizálni, de előfordul, hogy semmit nem fog esni az ára pár hónapon belül?

2014. okt. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hónapokon belül pffff lehetetlen esetleg évek múlva fog csak olcsóbb lenni de akkor sem valami sokkal
2014. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem éveket biztosan nem kell rá várnod, hiába az ultrahd videója.. Kevesebb, mint egy éve alatt a Sony RX10, 400.000ft-ról lesett 250.000ft-ra, és az RX10 talán még zajtalanabb képeket készít. Tehát az előttem hozzászólónak valószínű nincs igaza, persze előfordulhat. Továbbá minden fényképezőgépre jellemző, hogy az ára előbb utóbb csökkenni fog.
2014. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!