Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam megcsinalni?

Hogyan tudnam megcsinalni?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem,hogy ne lehessen ralepni a peofilkepre a facebookon,de attol mindenki latna,hogy mi a profilkepem csak nem tudna megnyitanni es lajkolni sem. Nem azt akarom,hogy csak nehanyan lassak,hanem,hogy mindenki de csak kicsibem. Remelem ertheto

2014. okt. 16. 10:23
 1/1 2xSü ***** válasza:

Egyszerű: Töltsd fel kis méretben. A profilkép 160x160 pixel méretű. Ha ekkorában töltöd fel, akkor ugyan rá tud kattintani, de pontosan ugyanakkorában fog megjelenni.


Én úgy tudom, hogy a profilkép lájkolását az ismerőseid oldaláról nem tudod letiltani. Mivel az ismerőseid, és látják a profilképedet, ezért lájkolni, kommentálni is tudják. Nem tudom mi okból akarod a lájkolást letiltani, de három dolgot tehetsz:

1. Nem törődsz azzal, hogy ki lájkolja és ki nem.

2. Csak olyan emberektől fogadsz el ismerősnek jelölést, és olyan embereket jelölsz ismerősnek, akikkel valóban kommunikálni akarsz, akiktől nem baj, ha lájkolják a képedet, vagy hozzászólnak.

3. Nem töltesz fel profilképet, vagy törlöd magad a Facebookról.


Ez egy közösségi oldal. Az a minimum, hogy amit megosztasz rajta, azt azért teszed, hogy az ismerőseid lássák, és akár véleményezzék. Ha valamiről nem akarod, hogy véleményezzék, hogy lássák, nemes egyszerűséggel ne töltsd fel Facebookra.

2014. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!